Kalite

Ana Sayfaya Dön

Grup Mers Lojistik ISO 9001 kalite yönetim belgesiyle; sistem faaliyetleri, gerekleri ve prosedürlerini yerine getirerek belgelendirilmiştir. Sahip olduğu yüksek kalite anlayışı içerisinde; müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak, kadrosunu sürekli eğitip motive ederek, dinamik yönetim yapısı ve ileri sorumluluk bilinciyle operasyonel süreçte beklentilerin ötesinde hizmet sunmaktadır.

Eğitim

Grup Mers Lojistik, çalışan kadrosunun eğitim ve gelişim sürecinin her şeyden önemli olduğuna inanmaktadır. Şirket bünyesindeki tüm çalışanlar, verilen standart eğitimler dışında, kendilerini geliştirmek adına istedikleri eğitimi personel yönetimi ile görüşerek talep etmektedirler.

Yönetim personelleri haricinde, sürücü ekibi de şirketin başarısında önemli noktada yer almaktadır. Aldıkları eğitimlerle çalışma kalitesi ve performansları yükselerek, verilen hizmetin kalitesi de artmaktadır. Tehlikeli Madde Taşımacılığı, Emniyetli Araç Kullanma, Yükleme Teknikleri ve Temel İngilizce aldıkları eğitimler arasındadır.

Sistem

Şirket içi yazılım sistemi başta olmak üzere, yol-takip ve depolama koordinasyon aşamalarında ileri teknolojiye sahip bilgi sistemleri kullanılarak; operasyonun her aşaması on-line olarak takip edilmektedir. Bu yapı ile müşterine en etkin geri dönüş ağını sunmaktadır.