Şirket Profili

 

Şirket Profili

Ana Sayfaya Dön

Grup Mers Lojistik 2014 yılında uluslararası taşımacılık alanında faaliyette bulunmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kısa bir zaman dilimi içersinde; deneyimli ekibi, sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle, global ve kurumsal şirketlerin tercihi olmuştur.

Uluslararası nakliyede Avrupa ülkeleriyle karayolu uzmanlığı başta olmak üzere, denizyolu, havayolu, demiryolu ve ağır nakliye alanlarında dünyanın her yerinden hizmet vermektedir.

Grup Mers Lojistik, her zaman müşteri odaklı çalışarak, organizasyon yapısındaki etkin iletişim ağıyla, sürekli kendini eğiterek ve geliştirerek çalışan ekibiyle, güvenli ve kaliteli yük taşımacılığında öncü kuruluşlardandır. Taşımacılık faaliyetlerinin her aşamasını teknolojik olarak takip ederek, malın zamanında alıcısına hasarsız ve eksiksiz teslimini sağlamaktadır. Filosunda sahip olduğu alternatif treyler imkanları ve müşterilerine özel geliştirdiği taşımacılık çözümleriyle terminli yük taşımacılındaki liderliğini sürdürmektedir.

Araç filosunu uydu takip sistemi ile anlık görüntüleyebilmekte ve tüm faaliyetlerini özel bir yazılım üzerinden sürdürerek ayrıntılı raporlama yapabilmektedir.