HİZMETLERİMİZE
YAKINDAN GÖZ ATMAK
İSTER MİSİNİZ?

Karayolu Hizmetlerimiz

Bilgisayar destekli filo yönetim sistemiyle uydu üzerinden araç takibi yaparak tır filosundaki çevre dostu modern,alternatif modellerdeki treyler seçimleri, tüm araçlarındaki yanıcı tesisat sistemi ile karayolu taşımacılığında rakiplerinden farklı çözümler üretmektedir. Böylece müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunarak; diğer yandan izlenebilirlik,takip kolaylığı,hızlı geri dönüşüm ve şeffaflık sunmaktadır.


Dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar dahilinde, Grup Mers Lojistik ithalat ve ihracat alanında hızlı ve güvenilir kara taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Ayrıca operasyonel uzmanlık bölgesi olan Avrupadaki güçlü acente ağıyla da yüklerin toplanması ve konsolidasyonunu etkin ve zamanında yaparak ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır.


Ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

Havayolu Hizmetlerimiz

Grup Mers Lojistik taşımacılıkta en ideal çözümü sunma ilkesiyle; zamanın önemli olduğu durumlarda havayolu taşımacılığını tercih ederek malın en hızlı ve hasarsız şekilde teslimini sağlamaktadır.

Geniş Acente Ağı

Geniş acente ağıyla dünyanın her yerinden, havalimanı ve kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmeti sunarak, en uygun taşıma kombinasyonu ile yer ve fiyat avantajı sağlamaktadır.


Efektif Kargo Ulaşım Hizmeti

Havaleli kargo taşımacılığında uçak + tır kombinasyonu ile efektif kargo ulaşım hizmeti sağlamaktadır.


Ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

Antrepo Hizmetlerimiz

Grup Mers Lojistik deneyimli kadrosu, gelişmiş teknolojik standartlarıyla en iyi hizmeti sunmayı amaçlayarak; mevcut yapısı ve serbest depolarıyla müşterilerinin her türlü operasyonlarına yönelik depolama ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca avantajlı antrepo hizmetleri ile taşımacılık alanında bütünsel çözümler üretmektedir.

İstanbul Anadolu bölgesinde yer alan 1500 m2 kapalı alan sahasında uzman antrepo personeliyle; modern raf ve depolama, temel yükleme-boşaltma, depo yönetimi ve takip sistemleri hizmeti sunmaktadır. Müşteri ihtiyacına uygun olarak sunduğu kompleks ve katma değerli depo hizmetlerindeki iş kalitesini sürekli geliştirerek sürdürmektedir.


Ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!